buSRO - Prywatny Serwer Silkroad

Forum buSRO

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2011-05-01 13:06:55

datnon

Administrator

Zarejestrowany: 2011-04-23
Posty: 17
Punktów :   

[Ważne!] Szukamy ludzi do ekipy!

Szukam ludzi do ekipy Ars Corpi Team!
Mianowicie potrzeba nam paru osób:

1. Grafik 3D
Wymagania:
> umięjętność robienia całkiem dobrych i (co najważniejsze!) własnych grafik, bez ściągania z innych źródeł lub przerabiania już istniejących
> grafiki robione powinny być tworzone od podstaw i bez udziału osób trzecich, własna grafika, stworzona tylko przed tego grafika, co chce się dołączyć do ekipy!
> znajomość języka obcego jest mile widziana, ale nie jest najważniejsza
> kto chce zająć tę pozycję w ekipie to proszę wysłać własną grafikę zwykłego zombie
> Poszukiwane są max. 2 osoby.

2. Scripter
Wymagania:
> Biegłość w języku Java(TM)
> Umiejętność pisania dobrych skryptów do gier
> kto chce zająć tę pozycję w ekipie niechaj napisze jakie ma doświadczenie w pisaniu skryptów i jak długo uczy się języka Java(TM)
> Poszukiwana jest 1, góra dwie osoby (ja jestem scripterem, więc nie jest potrzeba nas za dużo jak narazie)

3. Maper
Wymagania:
> Biegłość w robieniu map i SQL
> mapy będą wykonywane w 3D!
> jeżeli ktoś chce się ubiegać o tę pozycję to proszę o wysłanie dowolnej mapy 3D z trawą i wodą o wielkości 10x10.

Nasza ekipa będzie pracowała nad grą przeglądarkową w Javie i celem naszym będzie napisanie dobrej gry. Każdy uczestnik będzie miał w tej grze przywileje i (jak już będą) udział w zyskach z gry.
Wszelkie wasze chęci przyłączenie się do ekipy prosimy słać na adres: datnon@o2.pl

Przykład podania:

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie na stanowisko [Grafik 3D/Scripter/Maper].
1. [parę słów o sobie - ile masz lat, czy jesteś dobry w tym co zamierzasz robić lub masz jakiekolwiek pojęcie w co się pakujesz xD]
2. [jak długo interesuje cię grafika 3D, maping lub scripting i w jakim stanie jest twoja wiedza na dany temat, który chcesz poruszyć]
3. [jakimi językami się posługujesz]
4. [jakie języki programowania masz opanowane]
5. [parę słów o swoich upodobaniach i swoich zainteresowaniach, mile widziane także swoje cechy charakteru]
6. [dlaczego akurat ty?]

Co u mnie wygląda tak:

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przyjęcie mnie na stanowisko Scripter.
Mam 17 lat, znam dosyć dobrze język Java(TM) aby uczestniczyć w tworzeniu tej gry. Zdaję sobie sprawę ile to pracy ale jestem gotowy w tym uczestniczyć.
Scripty w Java i mapy piszę już od 3 lat, głównie traktuję ten język jako moje hobby, pod tym względem jestem samoukiem.
Znam język angielski, łaciński i polski.
Z języków programowania znam się na C++, C#, PHP a także Java Script i Java(TM).
Uwielbiam sferę biologii i ciała, szczególnie kobiet ( ), interesuje mnie programowanie i obecnie uczę się w kierunku nauk przyrodniczych. Jestem osobą pogodną, cierpliwą i lubię dobrą i cieplutką pizzę a także spaghetti.
Sądzę, że ja powinienem być w ekipie aby rozwinąć nie tylko siebie ale także ten projekt, miło będzie uczestniczyć w czymś, co dopiero rozpoczyna swoją drogę do wielkości.
Damian XYZ

W miejscu mogłoby być moje nazwisko ale na forum nie mogę go umieścić, jedynie ekipa może je znać.

Swoje podania piszcie na email lub poniżej

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stealthsword.pun.pl www.ib4um.pun.pl www.pzw-milicz.pun.pl www.animppl.pun.pl www.gimnazjumczudec.pun.pl